И ове школске године ОШ „Браћа Миленковић“ у Шишави школску славу „Свети Сава“ прославила је у добром расположењу. У уторак, 27.1.2015. год. у 11 часова свечану приредбу, химном Светог Саве, отворио је школски хор. Главни актери ове манифестације били су ученици школе, који су својим ангажовањем, у сарадњи са наставником верске наставе и наставницом српског језика, уприличили славље. Подизањем чаше упућена је здравица присутнима. Ученици нижих разреда казивали су одабране стихове о Растку Немањићу, док су ученици 4. и 5. разреда истицали значај и култ Светог Саве. Мелодијом на стихове познате песме В. Илића, ученички хор је допринео свечаној атмосфери, након чега су ученици 5. разреда, у режији наставнице српског језика, извели драмски комад посвећен светитељу. Ђаци су у народној ношњи, фолклорном игром, затворили светосавску свечаност уз велике овације присутних родитеља, чланова породице и наставног кадра ове школе. У присуству попа, директора школе, наставника, родитеља и ученика у 13 часова пресечен је славски колач и послужено жито. ОШ „Браћа Миленковић“ овај празник је прославила свечано уз потпуно ангажовање свих ученика.