У организацији Спортског савеза општине Власотинце, 17.маја је на стадиону ФК „Власина“ одржано такмичење ученика основних и средњих школа под називом „Плазма спортске игре младих“, чији је основни циљ промоција здравог начина живота и пријатељства.🏀
Ученици наше школе су постигли изузетне резултате.
У екипним спортовима, у категорији најмлађег узраста ученици првог разреда, у игри Између две ватре, освојили су друго место, а њихови старији другари, ученици другог разреда у истој игри, освојили су прво место и даљи пласман на такмичење у Бору.
Ученица трећег разреда Дуња Стојиљковић је освојила прво место у трци на 60 м и такође обезбедила даљи пласман.
Све честитке свим учесницима које је на овим играма спојило другарство!
Ученици од првог до четвртог разреда, у организацији Спортског савеза општине Власотинце, присуствовали су 24.маја, у пратњи својих учитеља, отварању манифестације „Плазма спортске игре маладих“ у Београду.
Поред ове манифестсције, ученици су посетили Зоолошки врт и Калемегданску тврђаву.
Категорије: Новости