Дана  27. јануара 2020. године у Основној школи „Браћа Миленковић“  у Шишави обележена је  школска слава „Свети Сава“. Програм је традиционално започет  химном Светом Сави „Ускликнимо с љубављу“ након чега је уследио садржајно богат и разноврстан светосавски програм. Присутни су уживали уз стихове о нашем првом српском архиепископу, изведен је скеч „Ко удара тако позно“, који су припремили ученици полазници пројекта  Једносменски рад „Школа  глуме и дикције“. Затим су малишани нижих разреда извели ритмичку тачку. Потом је Симбол вере казиван на један аутентичан начин у паровима ученика нижих и виших разреда. Присутни су уживали у музичким тачкама који је припремио хор школе.  Програм је традиционално завршен фолклором. Након програма парох конопнички пресекао је славски колач у 12:30 часова.